ORGANIZÁTOŘI

Náš myslivecký tábor "Na jelení stezce" organizuje Myslivecký Spolek Obora Chlumčany. Celý tábor povedou zkušení pedagogové a zároveň příznivci myslivosti. Na této stránce Vám blíže představíme náš tým.

jirina-froydova-1

Jiřina Froydová
Jsem učitelka Mateřské školy ve Zdíkově s dlouholetými zkušenostmi s dětmi. Pravidelně chodím s prachatickými turisty na výlety a ráda poznávám nová místa, třeba i na kole. Cítím se dobře v přírodě, která mi přirostla k srdci. Mým koníčkem jsou i různé ruční práce a moje tři vnoučata.

vk

Václav Kukrál
Pracuji ve vedení dřevařské společnosti. Mám rád myslivost, mysliveckou kynologii, sport, přírodu a práci s dětmi. Nejvíce mě baví dávat dětem zážitek rozvoje skrze les a přírodu. Jsem parťák do nepohody, který s dětmi jde do každé lumpárny.

zv

Zbyněk Vaňous

Pracuji již řadu let ve školství a jsem táta tři synů. V minulosti jsem byl trenérem mladých fotbalistů a hokejistů. Mám rád sport a myslivost a je pro mě důležité férové jednání. Ve svém životě jsem poznal kouzlo kynologie a myslivosti, které předávám dál, hlavně dětem.

Zbyněk Vaňous ml.

Jsem byvaly vrcholovy sportovec, mam zkusenosti s trenovanim a vychovou mladych talentu. Volny cas rad travim v prirode se zvitraty, vlastnim dve psi holcicky. Mam rad kamaradstvi, dobrou naladu a zdravou soutezivost. Jsem táta malého Vojtíška.

Jan Vaňous

jsem student církevního gymnázia, mladý myslivec. Mám rád sport, hudbu a hraji na tři hudební nástroje. Od dětství jezdím na dětské tábory a v poslední roky jsem byl již i jako praktikant. Rád píši příběhy a příběh s dobrým koncem považuji jako motto života.

Monika Janouchová

Má vystudovanou vizuální kulturu na Pedagogické fakultě, ale momentálně se věnuje grafice. pomáhá s organizací tábora.

Naše zdravotnice:

Barbora Láryšová

Vlasta Dobiášová